live

Немає інших інструментів досягнення миру, окрім Мінських домовленостей, – Волошин

Олег Волошин

"Французьким парламентарям не зрозуміло, чому раптом в Києві знайшлися сили, які закликають не виконувати Мінських домовленостей"

Окрім Мінських домовленостей немає інших інструментів досягнення миру на Донбасі. У Франції та в Німеччині це прекрасно розуміють.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив народний депутат, фракція "Опозиційна платформа - За життя" Олег Волошин.

"Ситуація проста, бо вона зрозуміла, але з іншої сторони складна. Ми, на жаль, змушені залучати європейських політиків з Франції та Німеччини, чиї лідери і без того дуже багато роблять для того, щоб Зеленський і Путін знайшли точки дотику, і нарешті почали реалізовуватися Мінські домовленості, для того, аби на рівні парламентаріїв, аби вести роботу у Верховній Раді, яку повинен був би вести президент. Весь би цей проект був би не потрібен, якщо б сьогодні ми виділи волю парламентської більшості зі "Слуги народу", аби реалізовувати Мінські домовленості, голосувати за закон про особливий статус, про особливості проведення виборів на Донбасі та амністію. Нічого цього немає. Оскільки вони вважають себе євроінтеграторами і орієнтуються на думку Заходу, тому виникла ідея залучити політиків з Німеччини та Франції, які самі пройшли шлях від двох двох воєн, до того, що вони є стовпами ЄС", – зазначив пан Скорик.

Ведуча поцікавилася, чи вчора, під час зустрічі в Парижі, була реакція французьких парламентарів щодо Мінських домовленостей. У відповідь народний депутат сказав, що для французьких політиків не існує навіть гіпотетичної альтернативи.

"Вони вважають, що Мінські домовленості змогли припинити масове кровопролиття і для них не зрозуміло, чому раптом тепер, коли ситуація стабілізувалася, в Києві знайшлися сили, які зараз закликають не виконувати цих домовленостей. Проте інших інструментів досягнення миру немає. І у Франції, я впевнений, та в Німеччині це прекрасно розуміють", – констатував Олег Волошин.

Нагадаємо, 23 січня голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук провів у Парижі презентацію "Парламентського виміру "нормандського формату", де зустрівся з членами Сенату Франції, депутатами Національних зборів і представниками дипломатичних та ділових кіл Франції.

До слова, у листопаді у Верховній Раді України за ініціативою партії "Опозиційна платформа ‒ За життя" було створено міжфракційне депутатське об’єднання "Міжпарламентський діалог заради миру: Україна ‒ Росія ‒ Німеччина ‒ Франція". Очолив це об’єднання голова Політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя" Віктор Медведчук.

Представники "Опозиційної платформи – За життя" звернулися до президента Росії Володимира Путіна з пропозицією створити міжпарламентський формат "нормандської четвірки". Президент Росії підтримав ініціативу української сторони і доручив опрацювати це питання голові Державної Думи В'ячеславу Володіну.Loading...
Loading...
Loading...