live

Не хочу бути останнім президентом Білорусі, - Лукашенко про інтеграцію з Росією

Президент Білорусі Олександр Лукашенко. Фото: EPA-EFE/VASILY FEDOSENKO

Білоруський президент заявив, що не може розчинити Білорусь, нехай навіть у "братській Росії"

Президент Білорусі Олександр Лукашенко підкреслив незламність суверенітету і незалежності країни.

Як інформує "БЕЛТА", про це він заявив, спілкуючись з представниками трудового колективу РУП "Завод газетного паперу" в Шклові.

"У нас є своя країна. Ми суверенні і незалежні. Ми своїми мізками і руками, що змогли, заробили, будуємо свою країну. І ми не можемо бути частиною будь-якої країни. Я не можу вас зрадити і розчинити Білорусь, нехай навіть у нашій братській Росії", - підкреслив Лукашенко.

Новини за темою: Лукашенко: Білорусь планує закуповувати 30% нафти з України

За його словами, в переговорах з Путіним "чітко й однозначно півтора-два роки тому сказав: цього в Білорусі не може зробити ніхто. Навіть якщо я на це піду, то білоруси мене з'їдять протягом одного року після ухвалення подібного рішення".

"Я не хочу бути останнім президентом Білорусі. Почесно бути першим, але останнім бути не хочу. Я хочу, щоб діти наші жили на цьому клаптику землі в мирі, злагоді. В обіймах з російською людиною, росіянами. Вони нам не чужі. Росіяни - це наші люди. Від них, правда, мало що залежить зараз", - підкреслив Лукашенко.

Нагадаємо, раніше  президент Білорусі Олександр Лукашенко та президент Росії Володимир Путін домовилися про посилення інтеграції і створення єдиного парламенту в рамках об'єднання в Союзну державу.

Однак 5 грудня минулого року Лукашенко визнав, що під час переговорів з Росією і погодження дорожніх карт "Союзної держави" досі не вирішено низку принципових питань, зокрема щодо газу і нафти.

Як повідомлялося, сьогодні у Держдумі РФ запропонували Україні також приєднатися до так званої Союзної держави Росії та Білорусі. Зокрема, за словами першого заступника голови Комітету Держдуми у справах СНД Віктора Водолацького, укладення такого "союзу" матиме велику користь для людей.Loading...
Loading...
Loading...