live

Нардепи хочуть розглядати невідкладні законопроєкти за пришвидшеною процедурою

Перше засідання другої сесії Верховної Ради IX скликання president.gov.ua

Відповідний законопроєкт зареєстровано у Верховній Раді

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт №2796 "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо розгляду невідкладних законопроектів". Про це йдеться на сайті парламенту.

Проєктом Закону пропонується внести зміни до статті 101 Регламенту Верховної Ради "Особливості розгляду законопроєктів, визначених як невідкладні", зокрема, встановивши, що законопроект, визначений як невідкладний, підготовлений до другого читання, щодо якого надійшло подання про його підтримку, підписане більшістю народних депутатів від конституційного складу Верховної Ради, за рішенням Верховної Ради, прийнятим на пленарному засіданні, розглядається у такому порядку:

  • виступ голови комітету або представника від головного комітету тривалістю до 3 хвилин;
  • виступи представників від кожної депутатської фракції (депутатської групи) тривалістю до 3 хвилин;
  • відкрите поіменне голосування щодо прийняття законопроєкту у редакції, що пропонується головним комітетом.
  • Крім того, з метою усунення суперечностей, пов’язаних із встановленням особливостей розгляду законопроектів, визначених як невідкладні, пропонується внести зміни до статей 119-121 глави 20 "Розгляд законопроєктів у другому читанні" Регламенту Верховної Ради.

Раніше у Верховній Раді зареєстровано законопроєкт №2738 "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо порушення народним депутатам України вимог Регламенту Верховної Ради України".Loading...
Loading...
Loading...