live

Міжпарламентський діалог і комунікація парламенту з народом – найефективніші шляхи вирішення конфлікту, – Опанащенко

народний депутат України, фракція “Опозиційна платформа – За життя” Михайло Опанащенко 112.ua

"Питання миру в Україні – це питання не тільки окремих політичних груп, які мають свої ультрарадикальні погляди"

Процес переговорів і зустрічей в "нормандському форматі" повинен супроводжуватися міжпарламентським діалогом. 

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK висловив народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа – За життя" Михайло Опанащенко.

"Однозначно, процес переговорів і зустрічей в "нормандському форматі" повинен супроводжуватися ось таким міжпарламентським діалогом. До того ж, повинні бути створені офіційні міжпарламентські групи. Такі групи повинні бути проголосовані і легалізовані у ВРУ. Це стандартна процедура, вона є прописана. Це просто необхідний крок, і я вважаю, це був відсутній елемент в "нормандському форматі" і Мінських домовленостях", – зазначив Опанащенко.

Він вважає, що був упущений пункт про забезпечення законодавчого супроводу "нормандського формату" всіма його учасниками. Адже саме це дозволить набагато ефективніше реалізовуватися домовленостям.

"Перше, тому що парламент дає законодавче забезпечення. Друге, це комунікація з населенням. Так як парламент представницький орган народу і кожен народний депутат на своєму місці має майданчик для спілкування з народом. Тому що питання миру в Україні – це питання не тільки президента, це питання не тільки окремих політичних груп, які мають свої ультрарадикальні погляди, це питання, яке стосується абсолютно кожного українця. Тому ось цей майданчик комунікації між парламентом і народом, і міжпарламентський діалог – це найбільш ефективний спосіб для вирішення конфлікту, який стосується кожного українця", – прокоментував народний депутат.

Нагадаємо, 23 січня на презентації "Парламентського виміру "нормандського формату" членам Сенату Франції, депутатам національних зборів і представникам дипломатичних та ділових кіл Франції в Парижі, голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук заявив, що збройний конфлікт на Донбасі є в першу чергу українською проблемою, але в цілому стосується і Європи.

Також на зустрічі голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук заявив, що міжпарламентський діалог потрібно продовжувати, щоб надати допомогу главам держав "нормандської четвірки" і наблизити мир в Україні.Loading...
Loading...
Loading...