live

Медведчук провів зустріч з представником французького МЗС

Зустріч Віктора Медведчука з представником МЗС Франції "Опозиційна платформа - За життя"

Учасники обговорили проблеми реалізації Мінських угод, а також перспективи мирного процесу в Україні

23 січня в рамках візиту в Париж голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук провів робочу зустріч з головою департаменту Росії і Східної Європи МЗС Франції Марі Дюмулан.

Про це повідомляє пресслужба політсили

У ході довгої, ґрунтовної розмови учасники зустрічі обговорили проблеми реалізації Мінських угод після паризького саміту "нормандського формату" 9 грудня, а також перспективи мирного процесу в Україні. Медведчук підкреслив, що дана ініціатива в тому числі покликана підтримати зусилля президента Франції Емманюеля Макрона із забезпечення якнайшвидшого завершення конфлікту на сході України.

Новини за темою: Медведчук: Позитивних кроків щодо імплементації "формули Штайнмаєра" в законодавство не досягнуто

Зустріч з представником МЗС Франції відбулася після обговорення в Сенаті "Парламентського виміру "нормандського формату"", який Віктор Медведчук представив депутатам верхньої палати парламенту Франції (Сенату) і нижньої (національних зборів).

Реалізацію ініціативи, яка була зафіксована в парламенті України, про створення міжфракційного депутатського об'єднання "Міжпарламентський діалог в ім'я миру: Україна ‒ Росія ‒ Німеччина ‒ Франція" підтримують і готові у ній брати участь близько 40 сенаторів і 26 депутатів національних зборів Франції.

Новини за темою: Медведчук: Для створення нашого мирного плану ми взяли досвід європейських країн, який може допомогти в питанні встановлення миру на Донбасі

Нагадаємо, 20 грудня 2019 року в Санкт-Петербурзі Володимир Путін зустрівся з головою політради української партії "Опозиційна платформа ‒ За життя" Віктором Медведчуком. Президент РФ Володимир Путін дав високу оцінку ідеї підключити парламенти України, Росії, Німеччини та Франції до врегулювання конфлікту на Донбасі. Путін заявив: "Хороша ідея. Я попрошу керівництво Думи, щоб вони теж попрацювали".

Вже через кілька днів Віктор Медведчук і голова Державної Думи РФ В'ячеслав Володін провели зустріч, в ході якої було висловлено всебічну підтримку реалізації Мінських домовленостей в рамках "нормандського формату".

Новини за темою: Медведчук: Міжпарламентський діалог треба продовжувати для того, щоб надати допомогу главам держав "нормандської четвірки" і наблизити мир в Україні

Раніше повідомлялося, що 23 січня на презентації "Парламентського виміру "нормандського формату"" членам Сенату Франції, депутатам національних зборів і представникам дипломатичних та ділових кіл Франції в Парижі, голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук заявив, що збройний конфлікт на Донбасі є в першу чергу українською проблемою, але в цілому стосується і Європи.

Новини за темою: Медведчук: У сенаторів та депутатів було багато питань до нас щодо питання миру і вони зацікавлені допомагати Україні

Також на зустрічі голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" народний депутат Віктор Медведчук заявив, що міжпарламентський діалог потрібно продовжувати, щоб надати допомогу главам держав "нормандської четвірки" і наблизити мир в Україні.

 Loading...
Loading...
Loading...