live

Відео дня: Лукашенко розповів, як "Білорусь поставили раком"

Президент Білорусі Олександр Лукашенко та його російський колега Володимир Путін

З відкритих джерел

Білоруський президент вже не вперше скаржиться на утиски Кремля

Президент Білорусі Олександр Лукашенко 24 січня здійснив робочу поїздку на завод газетного паперу міста Шклов.

Під час розмови із посадовими особами підприємства білоруський лідер емоційно розповів про конфлікт з Росією щодо постачання енергоресурсів - газу і нафти. Відповідне відео поширив у Twitter російський журналіст Дмитро Смирнов. 

"Вибачте, нас раком поставили по вуглеводнях, і ніхто на це не подивився - плювати на всі союзи та інше. Він-то (Володимир Путін - ред.) це знає. А ми тремтимо, боїмося свою країну захистити", - заявив Лукашенко.

За словами Лукашенка, треба працювати на свою країну, а потім на інші. "У нас якісь кроношпани (ймовірно, мається на увазі чеська компанія Kronospan, яка займається виробництвом листових матеріалів на основі деревини, - ред.) політику здійснюють і диктують. Забудьте! Ми їх не пресуємо, не принижуємо", - додав він.

Нагадаємо, раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко та президент Росії Володимир Путін домовилися про посилення інтеграції і створення єдиного парламенту в рамках об'єднання в Союзну державу.

Однак 5 грудня Лукашенко визнав, що під час переговорів з Росією і погодження дорожніх карт "Союзної держави" досі не вирішено низку принципових питань, зокрема щодо газу і нафти.

Новини за темою: Не хочу бути останнім президентом Білорусі, - Лукашенко про інтеграцію з Росією

Loading...