live

Китай "закрив" вже 13 міст через поширення коронавіруса, кількість смертей зростає

Вірус забрав життя 26 людей

Фото з відкритих джерел

Китай розширив список міст, які "закрили", щоб обмежити поширення смертельного коронавірусу, наразі ізольовано 13 міст. Про це повідомляє Time.

Згідно з повідомленням, Китай продовжує політику ізоляції міст у боротьбі з небезпечним коронавірусом - щонайменше 13 міст потрапили в карантин. 

За інформацією, наданою  в п'ятницю Національною комісією з охорони здоров'я, вірус забрав 26 життів, також щонайменше 830 людей у ​​Китаї були інфіковані. 

Як зазначається, після дводенних переговорів ВООЗ оголосила спалах вірусу надзвичайною ситуацією в Китаї, але поки не вважає за потрібне оголошувати про небезпеку міжнародного рівня. Такий крок може посилити заходи боротьби з пандемією, але вони також можуть спричинити обмеження торгівлі та подорожей.

"Немає жодних доказів передачі людині від людини за межами Китаю", - заявив на пресконференції генеральний директор ВООЗ доктор Тедрос Адханом Гебрейесу.

Нагадаємо, раніше Національне сховище патогенних мікроорганізмів Китаю опублікувало перший знімок коронавірусу, який зафіксували під електричним мікроскопом.

 

 Loading...
Loading...
Loading...