Коронавірус в Китаї: Влада країни "закрила" вісім міст у провінції Хубей

Щоб стримати захворювання, було ізольовано 25 млн людей

Фото з відкритих джерел

У Китаї влада прийняла рішення про закриття принаймні восьми міст у провінції Хубей, щоб таким чином стримати розповсюдження смертельно небезпечного коронавірусу. Про це повідомляє АР.

Згідно з повідомленням, принаймні вісім міст у центральній провінції Хубей в Китаї, де сконцентрована хвороба, було закрито - це Ухань, Ечжоу, Хуанган, Чібі, Цяньцзян, Чжіцзян, Цзіньмен і Сіантао.

Все розпочалося напередодні в Ухані. У місті було припинено рух автобусів, метрополітену, поромних та міжміських пасажирських перевезень, а аеропорт та вокзали будуть зачинені для пасажирів, які виїжджають. Поліція перевіряла транспортні засоби на в'їзд, але не закривала дороги.

Як зазначається, сім інших міст, що перебувають у закритому режимі станом на ранок п'ятниці, знаходяться поблизу Уханя, але влада вживає заходів обережності по всій країні.

У столиці, Пекіні, великі громадські заходи було відмінено на невизначений термін, зокрема, традиційні храмові ярмарки, які є основою святкування місячного Нового року.

Адміністрація Забороненого міста, величезного палацового комплексу китайських імператорів у Пекіні, оголосила, що вони також зачиняються на невизначений термін у суботу.

Нагадаємо, Національна комісія з питань охорони здоров'я Китаю заявила про збільшення кількості випадків зараження коронавірусом та смертей внаслідок захворювання. Так, наразі відомо про 830 заражених, також внаслідок  небезпечної недуги померли 25 осіб.

Також напередодні влада китайської провінції Хубей підтвердила перший випадок смерті внаслідок зараження коронавірусом поза межами епіцентру цього захворювання.

Loading...