live

Граф Шереметьєв: Конфлікт на Донбасі мають розв'язати між собою Україна і Росія

Петро Шереметьєв, граф Скріншот youtube

"Вони ж повинні жити разом ще багато століть"

Конфлікт на Донбасі мають розв'язати між собою Україна і Росія.

Про це під час брифінгу після презентації "Парламентського виміру "нормандського формату" на зустрічі з членами Сенату Франції, депутатами Національних зборів і представниками дипломатичних та ділових кіл Франції, який транслювали в ефірі телеканалу ZIK, заявив граф Петро Шереметьєв.

"Я хочу вам сказати, що це є необхідне рішення погодитися. Неможливо допускати убитих у таких важливих місцях світу і щоб там тривала війна та вбивали людей. Я, як патріот Росії, як патріот України, як патріот Франції, мрію, щоб люди, які сидять і розв'язують такі питання, схаменулися і вирішили, як це все закінчити і допомогти всім цим країнам дружити", – сказав він.

"Не дозволяти ніяким іншим країнам, які не мають ніякого стосунку до цього конфлікту, місць, цих країн, втручатися в ці питання. Залиште українців, росіян розв'язати ці питання між собою. Вони ж повинні жити разом ще багато століть, тому нам не потрібні ані Нідерланди, ані Іспанія, ані ЄС, щоб розв'язати ці питання. Потрібно це вирішувати "між нами, дівчатами", – зазначив граф.

Нагадаємо, 23 січня голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук провів у Парижі презентацію "Парламентського виміру "нормандського формату", де зустрівся з членами Сенату Франції, депутатами Національних зборів і представниками дипломатичних та ділових кіл Франції.

До слова, у листопаді у Верховній Раді України за ініціативою партії "Опозиційна платформа ‒ За життя" було створено міжфракційне депутатське об’єднання "Міжпарламентський діалог заради миру: Україна ‒ Росія ‒ Німеччина ‒ Франція". Очолив це об’єднання голова Політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя" Віктор Медведчук.

Представники "Опозиційної платформи – За життя" звернулися до президента Росії Володимира Путіна з пропозицією створити міжпарламентський формат "нормандської четвірки". Президент Росії підтримав ініціативу української сторони і доручив опрацювати це питання голові Державної Думи В'ячеславу Володіну.Loading...
Loading...
Loading...