Гончарук про коронавірус з Китаю: Жодних підстав для хвилювань немає

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук Фото - kmu.gov.ua

МОЗ сьогодні ввечері має надати роз'яснення з приводу ситуації

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що жодних підстав для переживань через новий вірус з Китаю в Україні немає. Про це він заявив на брифінгу, який транслював ZIK.

"Сьогодні відбудеться координаційна нарада між всіма службами, які забезпечують контроль на перетині кордону для того, щоби прослідкувати, щоби вірус не потрапив на територію України. Я говорю про Прикордонну, про Митну службу, про органи санітарно-епідеміологічного напряму. Тому жодних підстав для переживань немає", – заявив Гончарук.

За його словами, увечері, ближче до 17-18 години, Міністерство охорони здоров’я "вийде з окремою комунікацією, для того, щоб розказати деталі людям, що робити і що це за вірус, власне, аби повідомити всі ті подробиці та інформацію, яка у нас є".

Нагадаємо, за останніми даними, внаслідок зараження коронавірусом до лікарень потрапили 830 осіб, також відомо, що було зафіксовано 25 летальних випадків.

Також у Китаї влада прийняла рішення про закриття принаймні восьми міст у провінції Хубей, щоб таким чином стримати розповсюдження смертельно небезпечного коронавірусу.

Національне сховище патогенних мікроорганізмів Китаю опублікувало перший знімок коронавірусу, який зафіксували під електронним мікроскопом.

Новини за темою: У Китаї показали, як виглядає коронавірус під мікроскопом

Loading...