live

Депутати ОПЗЖ вимагають розслідувати фабрикацію справ по Майдану та щодо Сороса

Ренат Кузьмін. 

ZIK

Ренат Кузьмін підготував відповідне депутатське звернення

Депутати фракції ОПЗЖ вимагають розслідування фактів фабрикації справи про вбивства на Майдані і фінансування американським фінансистом Джорджем Соросом роботи прокурорів, слідчих та адвокатів у цій справі.

Про це написав у своєму Фейсбуці народний депутат від фракції "Опозиційна платформа – За життя" Ренат Кузьмін.

Зокрема, народний депутат не виключає, що чинний генпрокурор і новоспечена керівник ДБР ігнорують численні публікації в ЗМІ про фальсифікації справи про вбивства на Майдані і незаконне фінансування іноземними фондами роботи слідчих і адвокатів у цій справі, тільки тому, що працюють на колишнього президента України Петра Порошенка.

Новини за темою: Ренат Кузьмін про білборд у Києві: Молода команда "Слуги народу" шукає для нас національну ідентичність

"Адже якщо вся ця інформація підтвердиться, то на події 2014-2019 років, а також на роботу спецгрупи з розслідування вбивств на Майдані і так званих адвокатів Майдану доведеться дивитися зовсім іншими очима. Як, втім, і на "фінансову допомогу", надану фондом Сороса у цій справі", – зазначає опозиційний політик.

Новини за темою: Ренат Кузьмін: "Слуги народу" проголосували за легалізацію грального бізнесу. Нічого святого

Для того, щоб повернути нових керівників правоохоронних органів з небес на землю, Ренат Кузьмін підготував депутатське звернення про необхідність розслідувати всі викладені у ЗМІ факти.

Раніше народний депутат України від фракції "Опозиційна платформа – За життя" Ренат Кузьмін заявив, що закон про медіа покладе в Україні кінець свободі слова і демократичним перетворенням.Loading...
Loading...
Loading...