Депутат Національної асамблеї Франції Денесі: Ми бачимо вияв доброї волі України та Росії, але важливо, як це конкретизується в діях

112.ua

Ми бачимо вияв доброї волі України та Росії, але важливо, як це конкретизується в діях. Про це заявив депутат Національної асамблеї Франції Рене Денесі під час брифінгу після презентації "Парламентського виміру "нормандського формату" на зустрічі з членами Сенату Франції, депутатами Національних зборів і представниками дипломатичних та ділових кіл Франції.

"Сигнали, які я бачу, позитивні сигнали, це насамперед обмін полоненими, який відбувся. Ми також бачимо, що з обох сторін є прояв доброї волі, але треба подивитися, як цей прояв доброї волі конкретизується в діях", - сказав він.

Нагадаємо, 23 січня голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук провів у Парижі презентацію "Парламентського виміру "нормандського формату", де зустрівся з членами Сенату Франції, депутатами Національних зборів і представниками дипломатичних та ділових кіл Франції.

Новини за темою: Медведчук: Минула влада могла не допустити масового кровопролиття на Донбасі у 2014 році

Loading...