live

Будівництво метро на Виноградар триває за графіком, - Кличко

Уже готовий вхідний тунель для наступного етапу робіт на станції "Мостицька"

Сайт Віталія Кличка

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що будівництво двох нових станцій Сирецько-Печерської лінії метрополітену на Виноградар – "Мостицької" та "Проспект Правди" - триває за графіком. Про це повідомляє пресслужба мера Києва.

"Ми знаходимося на будівельному майданчику на станції "Мостицька" на глибині 20 метрів. І ви бачите, який обсяг робіт тут виконаний. Останнім часом було чимало спекуляцій, нібито роботи застопорилися, нібито станції не відкриють у встановлені терміни. Представник "Київметробуду" зараз запевнив, що всі роботи тривають за графіком, - зазначив Кличко.

Мер також наголосив, що "місто виконує всі свої зобов'язання. І наше завдання перед киянами - до кінця 2021 року відкрити дві нових станції метро на Виноградар". 

Як зазначається, зараз тривають активні роботи з розробки котловану від "Мостицької" до "Проспекту Правди". Тунель на цій ділянці буде двоярусним, на відміну від усіх інших станцій метрополітену. Така конструкція пов’язана з особливостями інфраструктури району.

Мер Києва пояснив, що роботи на ділянці від "Сирця" до "Мостицької" ведуться закритим способом – під землею, а на ділянці від "Мостицької" до "Проспекту правди" - відкритим способом. Також уже змонтований вентиляційний тунель ближче до станції “Проспект Правди”, який обслуговуватиме ці дві нових станції.

Слід зауважити, що вартість будівництва двох станцій – близько 6 млрд. грн. З них місто уже виділило 4 млрд гривень. Планується, що дві нові станції перевозитимуть більше 90 тис. пасажирів на добу. Довжина ділянки метро для двох нових станцій – 3,7 кілометра.

Нагадаємо, нещодавно київський Печерський районний суд наклав арешт на грошові кошти на банківських рахунках ПАТ "Київметробуд" та його відокремлених підрозділів. Loading...
Loading...
Loading...