live

Безпечне побачення: У Tinder з'явиться кнопка виклику екстрених служб

Такий крок має на меті розв'язати давню проблему безпеки користувачів під час побачень

Tinder. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Відомий сервіс для знайомств Tinder анонсував впровадження нових функції, незабаром користувачі зможуть поділитися деталями свого побачення та скористатися кнопкою виклику екстрених служб у випадку, якщо щось пішло не так. Про це повідомляє BuzzFeed.

Згідно з повідомленням, батьківська компанія Tinder, Match Group, оголосила напередодні про своє партнерство з додатком безпеки Noonlight, який відстежує місця знаходження людей та передає цю інформацію службам надзвичайних ситуацій, коли спрацьовує кнопка тривоги в додатку.

Як зазначається, з 28 січня користувачі можуть вводити інформацію про свої побачення у Noonlight, зокрема, коли і куди вони їдуть, і з ким, а також ділитися зі службами локації, щоб додаток відстежував їх під час побачення, і натискати кнопку паніки, якщо їм потрібно попередити служби екстреної допомоги.

Увімкнення кнопки паніки попередить сертифікованого диспетчера Noonlight, який потім повідомить місцеві органи влади, такі як місцева поліція. Після того, як користувач Tinder увімкне Noonlight, у нього є можливість додати значок до свого профілю.

Незважаючи на те, що обмін місцезнаходженням може бути проблемою конфіденційності для користувачів, у Tinder заявили, що користувачі будуть обмінюватися цими даними з Noonlight, а не з самим додатком для побачень.

Нагадаємо, нещодавно в Києві чоловік задушив 82-річну пенсіонерку в її квартирі, після чого залякував тілом літньої жінки свою нову знайому, яку знайшов на сайті знайомств.Loading...
Loading...
Loading...