live

Законопроєкт про медіа будуть доопрацьовувати із журналістами, - Разумков

Дмитро Разумков Новое время

Законопроєкт містить багато дискусійних речей

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що законопроєкт №2693 "Про медіа" будуть доопрацьовувати разом із журналістами. Про це повідомляє РБК-Україна.

За словами спікера парламенту, сьогодні є багато речей, які потребують консультацій.

"Станом на сьогодні дійсно багато палких дискусій. Я думаю, що цей законопроєкт буде доопрацьовуватися, в тому числі з урахуванням думки журналістської спільноти. Там є і правильні речі, і речі, які потребують додаткових консультацій", - сказав Разумков.

Нагадаємо, 17 січня міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський та його перший заступник Анатолій Максимчук презентували законопроєкт про протидію дезінформації.

Як повідомляли раніше, у грудні 2019 року міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський повідомив, що законопроєкт про дезінформацію перебуває на фінальній стадії розробки та майже готовий для представлення до другого етапу обговорення.

Новини за темою: Ренат Кузьмін: Незважаючи на протести, "Слуги народу" проголосували за диктаторський закон про медіа

Раніше повідомлялося, що Міністерство культури, молоді та спорту розглядає можливість запровадження посади омбудсмена з питань інформації, який протидіятиме дезінформації.

Новини за темою: Наташа Влащенко: Законопроєкт про дезінформацію – це спроба накинути зашморг на шию ЗМІLoading...
Loading...
Loading...