Закон про землю та спрощене отримання громадянства: Корнієнко розкрив порядок денний 3-ї сесії Верховної Ради

Олександр Корнієнко

Політик не впевнений, що саме з 4 лютого депутати почнуть розглядати закон про землю, але є сподівання, що вже в лютому до нього повернуться

Пріоритетними питаннями для розгляду на 3-ій сесії Верховної Ради є закон про землю, зміна кількості депутатів, спрощене отримання українського громадянства та закон про референдум.

Про це заявив народний депутат України, перший заступник голови фракції "Слуга Народу" Олександр Корнієнко на брифінгу в Давосі, який транслювали в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK.

Зокрема, кореспондентка запитала, який порядок денний 3-ї сесії Верховної Ради, і чи вона розпочнеться саме з розгляду закону про землю. Політик сказав, що не впевнений, що саме з 4 лютого депутати почнуть його розглядати, але є сподівання, що вже в лютому до нього повернуться.

Також за його словами, на новій сесії серед пріоритетних буде тема зміни кількості депутатів. 

"Є президентський закон про спрощене отримання громадянства, теж такий досить нашумілий, теж треба з ним попрацювати. Звичайно, є багато економічних ініціатив, як завжди. На формування фондового ринку. Теж буде нас чекати на цій сесії запуск вже такого більш цивілізованого фондового ринку в Україні. Це, звичайно, пакет пов'язаний з землею. Це не лише закон про обіг, який таки нашумілий, це і ще три закони про передачу земель в ОТГ, про впорядкування кадастру, тобто це важливі такі речі. Звичайно, це закон про референдум, який давно теж ми обговорюємо і очікуємо. Я думаю, що на третій сесії буде потенціал для його прийняття", – розповів Корнієнко.

Як повідомлялось раніше, Верховна Рада під крики "ганьба" ухвалила у першому читанні скандальний законопроєкт про запровадження ринку землі.

Голова аграрного комітету Микола Сольський заявляв, що до другого читання до документа надійшло понад дві тисячі правок. Згодом виявилося, що частину з них виключили. Через це сталося непорозуміння на попередньому засіданні комітету.

У п'ятницю, 3 січня, було опубліковано текст законопроєкту про ринок землі до другого читання.

До слова, "Опозиційна платформа – За життя" проти продажу землі, бо для цього немає волі більшості громадян. Про це сказав голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук.

 

 

Loading...