live

З України на заробітки виїхали 4 млн осіб і не повернулися, - Дубілет

Фото з відкритих джерел

Це кількість мігрантів за 10 років

Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет заявив, що за останні 10 років з України виїхали майже 4 млн трудових мігрантів та заробітчан, які не повернулися. Про це він сказав під час брифінгу, передає "Страна".

"Єдине, що ми можемо зробити, - це зрозуміти, яка кількість людей за останні 10 років виїхала і не повернулася. Якщо я не помиляюся, то за останні 10 років у нас вийшло мінус 4 млн осіб, але, мабуть, цього цитувати не потрібно, тому що це не точно. Десь 3,8 млн осіб, за останні 10 років. Це ті люди, які не повернулися, тому що вони залишилися працювати або з іншої причини - це відкрите питання. Це відкрита статистика", - підкреслив Дубілет.

Як зазначається, з 1 по 26 грудня 2019 року в Україні провели пробний перепис населення. В уряді врахували різні дані: інформацію мобільних операторів і соціологів, дані з різних реєстрів та пенсійного фонду. Через рік-два Кабінет міністрів планує запустити єдиний реєстр з даними про чисельність населення України.

Нагадаємо, Кабінет міністрів представив результати оцінки чисельності наявного населення України, йдеться про майже 37,3 млн осіб. Ця цифра не включає людей, які постійно мешкають за кордоном та на окупованих територіях, – це та кількість людей, яка фізично перебуває на території України станом на 1 грудня 2019 року.Loading...
Loading...
Loading...