З початку січня кияни здали на утилізацію більше 11 тисяч ялинок

Фото з відкритих джерел

Пункти збору працюють до 1 лютого

Із початку січня кияни здали на утилізацію в пункти прийому більше 11 тисяч новорічних ялинок. Символи новорічних свят мешканці столиці до 1 лютого можуть принести до 15 пунктів збору, що відкрилися у кожному районі.

Про це повідомив начальник Управління екології та природних ресурсів КМДА Андрій Мальований, передає пресслужба КМДА.

У КМДА підрахували, що із 2 січня до 22 січня на екологічну утилізацію до пунктів прийому надійшло більше 11 тис. новорічних дерев.

"Зібрані дерева перероблять на щепу в спеціальному тріскоподрібнювачу і навесні використають для зберігання водного балансу лунок вічнозелених рослин у міст", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що працюватимуть пункти до 1 лютого, але за необхідності їх роботу можна продовжити.

"Закликаю киян прибирати ялинки з дому та продовжувати їх екологічну утилізацію. Тим паче, ялинку можна привезти у будь-яку годину до спеціального майданчика і її обов’язково перероблять", – зазначив Андрій Мальований.

Чиновник наголосив, що правильна утилізація ялинок – важливий внесок у боротьбу з глобальним потеплінням. Двометрова ялина, розкладаючись на сміттєвому полігоні, викидає в атмосферу близько 16 кг вуглекислого газу. Якщо дерево спалити або переробити в тріску, вуглецевий слід можна зменшити у 5 разів.

Нагадаємо, Київська міська державна адміністрація відкрила 15 пунктів  з утилізації ялинок. Loading...