Юрій Бойко: Ми будемо захищати промислові підприємства – це основа нашої економіки

Співголова ОПЗЖ Юрій Бойко "Опозиційна платформа - За життя"

Влада намагається зупинити ті промислові підприємства, які працюють

Наша політична сила буде захищати промислові підприємства України – це основа нашої економіки. 

Про це 23 січня під час зустрічі з робітниками Коростенського заводу залізобетонних шпал на Житомирщині заявив співголова "Опозиційної платформи – За життя" Юрій Бойко, повідомляє пресслужба політсили.

Спілкуючись з колективом заводу, а це майже півтисячі працівників, парламентар підкреслив, що та політика, яку по відношенню до підприємства проводить держава в особі "Укрзалізниці", – це шлях до деіндустріалізації всієї країни.

Новини за темою: Юрій Бойко про зарплати міністрів: У них немає совісті і їм плювати, як живуть мільйони людей

"Дуже боляче бачити, як сучасне підприємство з великими перспективами потерпає від ставлення до нього чиновників. Ситуація на цьому підприємстві абсолютно схожа з тим, що відбувається по всій Україні, – влада намагається зупинити ті промислові підприємства, які працюють. Відсутнє розуміння та стратегія розвитку реального сектора економіки – і ми це бачимо на власні очі.

"Укрзалізниця" не дає Коростенському заводу ЗБШ замовлень, створюючи штучні умови для доведення його до банкрутства, щоб підприємство за копійки могли приватизувати наближені до "Укрзалізниці" структури. Цього не можна допустити", – підкреслив Юрій Бойко.

Юрій Бойко під час зустрічі з робітниками Коростенського заводу залізобетонних шпал "Опозиційна платформа - За життя"

Він також зазначив, що ситуація на цьому підприємстві, як у дзеркалі, відображає становище всіх українських промислових підприємств.

"Ми будемо захищати такі підприємства, тому що вони основа нашої економіки. Саме тому я вважаю, що таке ставлення чиновників до реального сектору економіки – це шлях в нікуди. Ми будемо вимагати, щоб уряд, який не розуміється на економічних питаннях, пішов у відставку", – сказав співголова фракції опозиціонерів.

Новини за темою: Юрій Бойко – родичам загиблих 2 травня в Одесі: Ми обов’язково доб’ємося правди!

Нагадаємо, Коростенський завод залізобетонних шпал веде свою історію з 1958 року. На сьогодні середня зарплата на підприємстві за 2019 рік становить 10 265 грн – люди незадоволені таким заробітком, і завод постійно відчуває брак кваліфікованих робочих кадрів: формувальників залізобетонних виробів, арматурників, токарів, фрезерувальників, електрогазозварників, машиністів крану та ін. Проблемним питанням на підприємстві є тривале узгодження договорів з регіональними філіями АТ "Укрзалізниця" на реалізацію залізобетонної продукції для потреб залізниць, а також виконання умов договорів.

Юрій Бойко під час зустрічі з робітниками Коростенського заводу залізобетонних шпал "Опозиційна платформа - За життя"

У той же час за 2019 рік підприємство сплатило податків та обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів 52,5 млн грн, що на 2,3 млн грн більше запланованого.

"Опозиційна платформа – За життя" стоїть на захисті людей праці, виступає за розвиток реального сектора економіки. Депутати-опозиціонери зареєстрували у Верховній Раді альтернативний проект Трудового кодексу, який захищає права працівників та профспілок, повністю відповідає Конституції України.

 

Loading...