live

Влада готова продати Україну інвесторам, аби лише ті гроші приносили, – Королевська

Наталія Королевська

Команда "Опозиційної платформи – За життя" категорично не підтримує таку політику, – заявила Королевська

У Давосі влада обіцяє недорого розпродати Україну, аби лиш тільки приходили інвестори. 

Про це під час включення з Давосу, яке транслювали в ефірі програми "Деталі дня" на телеканалі ZIK, заявила народна депутатка України від фракції "Опозиційна платформа – За життя" Наталія Королевська.

"В Українському домі дуже багато відвідувачів, але в основному це представники України. Ми чуємо чергові обіцянки. Обіцянки про те, що скоро у нас поборють корупцію, що скоро у нас будуть справедливі суди, що інвестори отримають суперсубсидійні умови і найближчим часом влада України обіцяє розпродати 500 підприємств, відкрити ринок землі.  Можна сказати, що тут сьогодні, в Українському домі в Давосі, обіцяють розпродати Україну недорого, лиш би тільки приходили інвестори. А інвесторам кажуть, що вони можуть не платити податки, аби лише приносили гроші", – зазначила народна обраниця.

За її словами, команда "Опозиційної платформи – За життя" категорично не підтримує таку політику.

"Ми виступаємо категорично проти продажу землі без всеукраїнського референдуму. Ми проти того, аби в період масштабної економічної кризи та бойових дій на сході, розпродавати Україну, тому що ми не отримаємо ринкової вартості. Не хотілось би, щоб українські активи продавали на падаючому ринку", – констатувала Наталія Королевська.

Як відомо, Давоський форум стартував 21 січня і триватиме до п'ятниці, 24 січня. Тема зустрічі  цього року: "Зацікавлені сторони за згуртований та стійкий мир". Обговорення сесії торкнуться таких ключових тем, як "Збереження планети", "Суспільство і майбутнє праці", "Технології на благо", "Справедливі економіки", "Здорове майбутнє".

У форумі беруть участь близько 3 тис. осіб (лідери держав і урядів, представники міжнародних організацій, бізнесмени з усього світу).

В Офісі президента України раніше підтвердили інформацію про те, що глава держави Володимир Зеленський 22 січня здійснить робочий візит у Швейцарію, де візьме участь у щорічному засіданні.

Під час виступу на форумі Зеленський назвав головне завдання України.

Loading...