live

В Україні не зафіксовано підозр на коронавірус, - Центр громадського здоров'я

Новий коронавірус, який виявлений у Китаї Фото з відкритих джерел

У разі появи підозри на захворювання ЦГЗ отримає інформацію протягом чотирьох годин

В Україні не зафіксовано жодного повідомлення про підозру на захворювання китайським вірусом нового типу. Про це повідомив в. о. генерального директора Центру громадського здоров'я Ігор Кузін, передає РБК-Україна.

За його словами, в ЦГЗ не надходили відповідні повідомлення про потенційне захворювання.

"На сьогоднішній день встановлено режим інформування Центру громадського здоров'я: протягом чотирьох годин, якщо подібний випадок буде зафіксований на рівні держави, то він буде повідомлятися ЦГЗ. На сьогодні Центр не отримував жодного повідомлення про потенційну підозру", - заявив Кузін.

Новини за темою: Коронавірус у Китаї: ВООЗ наразі не рекомендує забороняти переміщення товарів та людей між кордонами

Як повідомлялося, раніше китайські медики заявили, що знайшли спосіб лікування важких форм пневмонії, спричиненої новим коронавірусом (2019-nCoV). Лікарі підключили важкохворого пацієнта до апарату підтримки життєдіяльності, що тимчасово замінює роботу серця та легенів для того, щоб легені, які можуть бути заповнені рідиною, змогли розслабитися і відновитися. 

Науковці визначили тварину, яка могла спричинити спалах коронавірусу в Китаї. Вчені припускають, що джерелом нового вірусу, який викликав епідемію пневмонії, можуть бути змії.Loading...
Loading...
Loading...