live

В Україні не будуть перешкоджати масовому маршу кримських татар на анексований Крим

Рефат Чубаров

2 травня кримські татари планують перетнути адмінкордон у пункті пропуску "Чонгар"

У Державної прикордонної служби України немає підстав для перешкоджання учасникам анонсованого на 2 травня маршу на анексований Крим.

Про це заявив керівник відділу з питань взаємодії українського відомства Андрій Демченко, повідомляє Крим.Реалії.

"Всі повинні пройти відповідне оформлення в рамках чинного законодавства. Законодавством чітко визначено порядок перетину адміністративного кордону з окупованих Кримом. Перешкоджати – немає підстав", – пояснив Демченко.

Новини за темою: Україна вимагатиме від РФ понад 1,2 мільярда компенсації за захоплені кримські порти

22 січня голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров повідомив, що 2 травня поточного року кримські татари планують масово перетнути адмінкордон з анексованим Кримом в пункті пропуску "Чонгар".

6 грудня 2019 року Рефат Чубаров анонсував підготовку і проведення ходи з материкової частини України до анексованого Росією Криму. За словами голови Меджлісу, організатори мають намір також звернутися до низки країн і міжнародних організацій, щоб вони взяли участь в марші.

Новини за темою: Європейський Союз продовжив на рік «кримські» санкції проти Росії

Чубаров додав, що вже створено штаб, склад якого назвуть після консультацій, а дата акції буде відома пізніше, оскільки підготовка "може зайняти не один, і не два місяці".

 Loading...
Loading...
Loading...