live

В Ізраїлі не зрозуміли рішення Зеленського поступитися місцем на форумі пам'яті жертв Голокосту

Володимир Зеленський біля Стіни Плачу Офіс Президента

В "Яд ва-Шем" шкодують, що він зробив такий крок

Президент України Володимир Зеленський після прибуття в Ізраїль повідомив, що не буде присутній на форумі в Єрусалимі пам'яті жертв Голокосту, а поступиться своїм місцем і місцями, які призначені для української делегації тим, хто вижили під час Голокосту, для яких не вистачило місць.

Про це повідомляє NEWSru.

"Прилетіли в Ізраїль і дізналися, що на Всесвітньому форумі пам'яті Голокосту через величезний інтерес до події і обмеженої кількості місць важко потрапити багатьом з тих, хто пережив цю страшну трагедію. Вирішили передати моє місце і місця делегації України цим мужнім, унікальним людям", – написав він на своїй сторінці в Facebook, відзначивши, що аналогічним чином вчинили багато ізраїльським міністрам.

Новини за темою: Зеленський прибув з робочим візитом в Ізраїль

При цьому Зеленський додав, що візьме участь у всіх інших заходах, а також проведе заплановані раніше зустрічі з президентом Ізраїля Реувеном Рівліном, прем'єр-міністром Беньяміном Нетаньягу і спікером Кнесету Юлієм Едельштейном.

У відповідь в "Яд ва-Шем" заявили: "Президенту (України) пояснили, що ті, хто вижили в Голокост, які звернулися з проханням бути присутнім на форумі, отримали таку можливість. Нам незрозуміле рішення президента, і ми шкодуємо, що він зробив такий крок на заході під назвою "Пам'ятаємо Голокост, боремося з антисемітизмом"".

Новини за темою: Світ потребує оновлення правил міжнародної безпеки, - Зеленський

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський під час робочого візиту в Ізраїль відвідав Стіну Плачу, де долучився до молитви за мир в Україні.

 

Loading...