"Укравтодор" планує побудувати і відремонтувати дев'ять нових доріг у 2020 році

Фото: Укравтодор

Одним із головних завдань в "Укравтодорі" вважають звільнення міст від транзитного трафіку

Голова "Укравтодору" Олександр Кубраков заявив, що у 2020 році планується будівництво та реконструкція 9 об’їздних шляхів загальною протяжністю 101,5 км.

Про це повідомляє пресслужба держагентства.

Так, зазначається, що у 2020 році планується продовжити будівництво Північної об’їзної дороги у Житомирі, Північної об’їзної у Рівному, Південно-Західної об’їзної у Полтаві, Південної об’їзної у Дніпрі та об’їзної дороги у Дунаївцях.

Також розпочнуться роботи з будівництва Північної об’їзної у Львові і Тернополі.

Новини за темою: Мінінфраструктури ініціює встановлення плати за проїзд іноземних вантажівок дорогами України

Крім цього, "Укравтодор" хоче побудувати об'їзну дорогу у місті Берегове, яка має підвищити привабливість України на ринку міжнародних автомобільних перевезень.

"Крім того, у цьому році "Укравтодор" готує техніко-економічне обґрунтування та проєктну документацію для додаткових об’їзних доріг: Південно-Східна об’їзна м. Дубно, Північно-Західна об’їзна м. Хмельницький, Північна об’їзна м. Біла Церква, об’їзна дорога м. Стрий, об’їзна м. Кременчук з мостом через р. Дніпро", - додали у держагентстві.

У той же час в "Укравтодорі" наголошують, що українські міста мають звільнитися від транзитного трафіку, адже це зменшує кількість заторів і покращує транзитний потенціал дорожньої мережі.

"До того ж, це позитивно позначиться на безпеці руху, якості повітря, термінах експлуатації дорожнього покриття і зменшить кількість ДТП. Об’їздні дороги — сучасне та перевірене рішення для цих викликів", - резюмував очільник держагентства.

Новини за темою: У Мінінфраструктури визначились, які дороги ремонтуватимуть металургійними шлаками

Раніше повідомлялося, що голова "Укравтодору" заявив, що на ремонт аварійних магістральних шляхів в Україні знадобиться приблизно три роки.

Loading...