Українська піаністка Надія Шпаченко номінована на премію "Греммі"

112.ua

Надія Шпаченко є професором музики в Каліфорнійському державному політехнічному університеті в Помоні

Українська піаністка Надія Шпаченко номінована на музичну премію "Греммі-2020" у категорії "Класична музика".

Як повідомляє "Радіо Ісландія" у Fаcebook, Надія заявлена відразу в двох номінаціях: "Найкраща збірка" і "Продюсер року в класичній музиці" за альбом The Poetry Of Places.

Новини за темою: Мішель Обаму номінували на премію Греммі за аудіокнигу

До платівки увійшли нові сольні твори та виконані спільно з піаністом Філармонії Лос-Анджелеса Джоеном Пірсом Мартіном і перкуссіоністами колективу Los Angeles Percussion Quartet Ніком Террі і Корі Гіллсом.

Зазначимо, що Надія Шпаченко є професором музики в Каліфорнійському державному політехнічному університеті в Помоні. В Америці вона відома активним виконанням сучасної музики. На її рахунку прем'єрні виконання творів Елліотта Картера, Джорджа Крама, Тома Флаерті, Юрія Іщенка, Яніса Ксенакіса та інших.

Новини за темою: У США розстріляли репера Nipsey Hussle, якого номінували на Греммі

Під час своїх концертів Надія виконує твори за роялем, але грає також і на іграшкових фортепіано, клавесині і перкусії. Її виступи супроводжуються декламацією, грою на синтезаторі, а також мультимедійними матеріалами.

Як повідомляли, у Лос-Анджелесі Асоціація іноземних журналістів Голлівуду HFPA оголосила переможців 77-ої премії "Золотий глобус", яка присуджується щорічно найкращим фільмам та серіалам.

Loading...