Україна хоче віддати "Укрзалізницю" на 10 років в управління німецькій компанії, - Гончарук

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук фото - kmu.gov.ua

За словами глави українського уряду, сторони ще будуть уточнювати деталі співпраці, однак політичне рішення вже прийнято

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук зізнався, що країна втратить контроль над своєю залізницею. Про це він сказав під час виступу на сніданку в Давосі, передає "PavlovskyNews".

Глава уряду розповів деталі меморандуму, який напередодні українська влада уклала з німецькою залізничною компанією "Deutsche Bahn".

"Так, ми хочемо віддати німцям на 10 років в управління залізницю", - заявив прем'єр.

Гончарук додав, що сторони ще будуть уточнювати деталі співпраці, однак політичне рішення вже прийнято.

Крім того, він зазначив, що на вищому рівні вдалося побороти корупцію.

"Звичайно, ми велика країна і нам треба боротися з проявом корупції на різних ділянках", - підкреслив Олексій Гончарук.

За прикладом президента Володимира Зеленського, прем'єр запевнив, що Україна відкрита для інвесторів і готова вибудувати з ними взаємовигідну співпрацю.

Раніше повідомлялося, що найближчим часом "Укрзалізниця" може перейти під контроль німецькій залізничній компанії Deutsche Bahn".  А вчора стало відомо, що доля "Укрзалізниці" буде вирішуватися в Давосі.

Крім того, вчора Олексій Гончарук написав в соцмережі, що Міністерство інфраструктури підписало "Меморандум про взаєморозуміння" з залізничним оператором Німеччини "Deutsche Bahn". За його словами, цей альянс - логічне продовження "Плану реструктуризації "Укрзалізниці", який анонсував президент Володимир Зеленський у вересні 2019 року.

Loading...