live

Україна проконсультується з ЄС щодо заборони на імпорт курятини, - торговельний представник

Фото з відкритих джерел

Рішення ЄС є значно суворішим, ніж мало бути

Українські фахівці проводитимуть негайні консультації з представниками Європейської Комісії, аби зняти заборону на імпорт курятини українського виробника до ЄС.

Про це повідомив торговельний представник України Тарас Качка.

За його словами, рішення ЄС щодо обмеження ввезення м‘яса птиці через випадок пташиного грипу у Вінницькій області є значно суворішим, ніж мало бути.

"Ми активно і спільно працюємо над тим, щоб оперативно скоригувати це рішення. Наразі є всі можливості для того, щоб скоригувати його в належний бік", - заявив Качка.

Зазначається, що вже цього і наступного тижня фахівці проведуть всі потрібні консультації в Брюселі.

"На жаль, через важливість і терміновість цього питання для України ми вимушені призупинити роботу по інших важливих завданнях співпраці з ЄС у сфері санітарії і фітосанітарії", - зауважив торговельний представник.

Качка сподівається, що невдовзі знайдеться рішення і українські виробники повернуться до звичайного режиму співпраці.

Нагадаємо, 20 січня у Вінницькій області у Немирівському районі ввели карантин через спалах пташиного грипу

Сьогодні стало відомо, що Європейський Союз тимчасово призупинив ввезення із України на територію ЄС м'яса птиці, м'ясної продукції з птиці та термічно необроблених продуктів з птиці. 

Як повідомлялося раніше, Україна увійшла до п'ятірки світових лідерів з експорту курятини. Випереджають Україну Бразилія, Європейський Союз і Таїланд.Loading...
Loading...
Loading...