live

"Україна перебуває на кордоні між демократією і тиранією": Помпео скоро відвідає Україну

Майк Помпео фото з відкритих джерел

Україна знаходиться під колосальної сили натиском з боку Росії

Держсекретар США Майкл Помпео планує скоро відвідати Україну. Про це він заявив в інтерв'ю Bloomberg TV, повідомляє УНН.

"Так, я збираюся поїхати туди і маю намір зробити це в недалекому майбутньому, - сказав він. – У мене була запланована поїздка, але виникли проблеми на Близькому Сході, якими я повинен був займатися. Ці проблеми ще не вирішені і належить зробити ще багато, але я відвідаю Україну незабаром".

Новини за темою: Помпео буде свідчити в Сенаті у справі імпічменту Трампа

Україна, за твердженням держсекретаря США, "перебуває на кордоні між демократією і тиранією в найбільш східній частині Європи". "США взяли зобов'язання з надання їй допомоги з цілої низки питань з тим, щоб вона залишалася в безпеці в якості суверенної держави". "Ми всюди піклуємося про демократію, - додав він. - Вони - великі торгові партнери США, Америка зацікавлена в Україні за цілою низкою причин і, як я вважаю, ті ресурси, які ми залучили для цього, відображають рівень нашої зацікавленості".

Новини за темою: США розробляють плани зміни режиму у Венесуелі, – Помпео

Як заявив держсекретар США, Україна знаходиться під колосальної сили натиском з боку Росії "і президент США Дональд Трамп" зробив ті заходи з протидії Росії, які не використав президент Барак Обама". "Ми надали оборонну зброю українцям з тим, щоб вони могли себе захищати , - сказав він. - Ми підтримуємо нового лідера - президента Володимира Зеленського в його зусиллях по викорінюванню корупції і зміцненню демократії і ми продовжуємо діяти таким чином ".

Нагадаємо, як пишуть ЗМІ, Держсекретар США Майк Помпео 1 лютого приїде у Київ.Loading...
Loading...
Loading...