Ситуація з "плівками Гончарука" застала Зеленського зненацька , – Бужанський

Максим Бужанський Facebook

"Зеленський не та людина, яку потрібно і варто брати на слабо"

У ситуації з "плівками Гончарука"  президент Володимир Зелеський був захоплений зненацька. У цій ситуації він був змушений діяти під тиском обставин.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив депутат від партії "Слуга народу" Максим Бужанський.

"У ситуації з "плівками Гончарука"  президент був захоплений зненацька. І потрапив у ситуацію, якій він був змушений діяти під тиском обставин. Можна по різному оцінювати дії Володимира Олександровича, але він не та людина, яку потрібно і варто брати на слабо. Тому, щоб не виглядати людиною, яка приймає рішення у раптовій ситуації, президент дав прем'єру, наскільки я пам'ятаю, два місяці", – розповів Бужанський.

За його словами, 14 лютого у парламенті буде проміжний звіт Кабінету міністрів.

"Ми всі знаємо, що в нас йде жахливе падіння промислового виробництва, жахливий недобір зборів і податків до держбюджету за січень, ми всі прекрасно розуміємо якість цієї роботи. Там ми всі зможемо відреагувати", – констатував Максим Бужанський.

Раніше в мережі з'явився запис, де нібито прем'єр-міністр України Олексій Гончарук, перший заступник голови НБУ Катерина Рожкова і глава Мінфіну Оксана Маркарова обговорювали курс долара й економічні питання перед зустріччю з президентом Володимиром Зеленським.

Також на записі чутно, як чоловічий голос, схожий на голос прем'єра, стверджує, що "він повний профан в економіці", а у "Зеленського дуже примітивне розуміння економічних процесів".

Незабаром з'явилася друга частина прослуховування наради Гончарука. На відео чути, як Гончарук побоюється, що склад нового Кабміну будуть звинувачувати в тому, що він "ухандохав економіку". Далі високопоставлені особи обговорюють стратегію розвитку України. Згодом було оприлюднено і третю частину записів.

У "Слузі народу" заявили, що нібито таких компроматів на Гончарука немає.

Своєю чергою у Кабміні заявили, що уряд не має інформації про справжність жодного аудіо- або відеозапису, які поширюються в мережі Інтернет.

Згодом стало відомо, що Гончарук написав заяву про відставку і передав її президенту. Той прийняв документ для розгляду.

Ввечері 17 січня президент України Володимир Зеленський зустрівся з Гончаруком і поставив перед урядом низку важливих завдань.

Зеленський дав правоохоронним органам два тижні на встановлення причетних.Loading...