live

Справа Шеремета: Суд відпустив Інну Грищенко під домашній арешт

Підозрювана Інна Грищенко ("Пума")

hromadske.ua

Раніше їй продовжили утримання під вартою

Суд змінив запобіжний захід Інні Грищенко ("Пума"), яка підозрюється в організації замаху на бізнесмена з Івано-Франківська, а також є фігурантом справи про вбивство журналіста Павла Шеремета, повідомляє "Страна".

Як наголошується, судді прийняли рішення призначити "Пумі" запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Раніше їй продовжили утримання під вартою.

Зазначимо, що Інні Грищенко до теперішнього часу підозр у справі Шеремета не вручено, хоча слідство вважає, що вона була координатором дій підозрюваних і, судячи по манері розмови на записах, була у них за головну.

У той же час Грищенко заявила, що не була знайома з іншими фігурантами справи про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Новини за темою: Ексвійськову "Пуму", яку підозрюють в замаху на бізнесмена з Івано-Франківщини, суд залишив під вартою

Як повідомлялося, 12 грудня очільник Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив про затримання та оголошення підозри фігурантам у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Слідство у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета підозрює щонайменше п’ятьох осіб: медсестру одного з парашутно-десантних батальйонів Яну Дугарь, лікаря й волонтера Юлію Кузьменко, музиканта й добровольця Андрія Антоненка, добровольців Владислава та Інну Грищенків.

Loading...