Смерть від коронавірусу вперше зафіксували за межами його епіцентру

Коронавірус у Китаї AP Photo

Спалах вірусу було зафіксовано у місті Ухань

У четвер, 23 січня, влада китайської провінції Хубей підтвердила перший випадок смерті унаслідок зараження коронавірусом поза межами епіцентру цього захворювання. Про це повідомляє Reuters.
 
Зокрема, за інформацією місцевої комісії з питань охорони здоров’я, 22 січня у лікарні помер 80-річний пацієнт. А сьогодні медики підтвердили, що причиною смерті чоловіка стало інфікування коронавірусом.
 
До слова, вперше це захворювання було зафіксовано у  межах міста Ухань (провінція Хубей), що розташована у центральній частині Китайської Народної Республіки.
 
 
Окрім цього, новий вірус було також зафіксовано у Таїланді, Японії, Південній Кореї та Сполучених Штатах Америки. За попередньою Інформацією, наразі від спалаху захворювання загинуло 18 осіб. Також медики припускають, що вірус міг поширитися з місцевого ринку морепродуктів, де також продавати тварин. Адже всі інфіковані перебували у місті Ухань під час подорожі або проживали там.
 
 
Нагадаємо, цього тижня Міністерство фінансів Китаю виділило 144 мільйони доларів провінції Хубей на боротьбу з епідемією пневмонії, яку спричинив небезпечний коронавірус.


Loading...