"Слуги народу" вже заперечують відмову від євроінтеграції

Давид Арахамія. Фото ukrinform.ua

Під час виступу в Українському домі у Давосі Давид Арахамія заявив, що Україні слід тимчасово відмовитися від політики гармонізації власного законодавства із ЄС

Віцепрем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба запевняє, Україна не відмовиться від євроінтеграції. Про це він написав у своєму Facebook, коментуючи скандальну заяву глави депутатської фракції "Слуга народу" Давида Арахамії.

"Україна буде і надалі системно адаптувати своє законодавство до європейського, тому що курс на членство в ЄС залишається незмінним і незворотним", - запевнив віце-прем’єр, зауваживши, що відхилення від цього правила можливе тільки у виключних випадках.

Він також розповів, що провів телефонну розмову з Арахамією. "Він тієї ж думки. Все інше - то фігура мовлення", - написав віцепрем'єр.

Сам Арахамія у Facebook не став спростовувати свої слова про необхідність зупинити гармонізацію українського законодавства із європейським.

Новини за темою: Арахамія проти призначення ексадвоката Януковича в ДБР

"Я за договір про Асоціацію з ЄС і максимальну інтеграцію з європейськими сусідами. В той самий час інтереси України мають бути пріоритетом номер один для української влади", - написав глава депутатської фракції "Слуга народу".

За його словами, "всі держави в ЄС відстоюють свої інтереси, так само і Україна має відстоювати свої, інтегруючись до Європейського Союзу. Все інше - lost in translation".

Новини за темою: Арахамія пояснив, чому Гончарук написав заяву про відставку на ім'я президента
Новини за темою: Арахамія пояснив, чому Гончарук написав заяву про відставку на ім'я президента

Під час виступу в Українському домі у Давосі глава депутатської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що Україні слід тимчасово відмовитися від політики гармонізації власного законодавства із ЄС, натомість створивши власні правила гри й використовувати конкурентні переваги.
"Якщо ми гармонізуємося, то можемо стати найслабшою економікою у ЄС, чимось на кшталт Словенії", - казав Арахамія.

Нагадаємо, Арахамія поспілкувався в Давосі з російськими журналістами.

 

Loading...