live

Щоб не втекли з "русского мира": Путін задумався про будівництво Великої російської стіни

Путін без оголошення вкотре прибув до окупованого Криму Радіо Свобода

Автор ідеї будівництва аналогу Великої китайської стіни хоче, щоб Велика російська стіна проходила чотирма областями

Президент Росії Володимир Путін задумався про будівництво Великої російської стіни. Про це він заявив у середу, 22 січня, під час зустрічі з представниками громадськості в місті Усмань Липецької області, повідомляє "Комсомольська правда".

Путін має намір звернутися в профільні відомства для вивчення ініціативи, а також розгляду перспектив і можливого фінансування.

Новини за темою: В аеропорту Санкт-Петербурга продають ікону із зображенням Путіна. Фото

"Подивимося, що там можна зробити… Це цікаво", – заявив президент РФ.

Ідею побудувати подібну стіну Путіну запропонував президент місцевої наукової організації Олександр Бессуднов. На його думку, пам’ятник архітектури можна було б звести по лінії Бєлгородської оборонної лінії, що виконувала у XVII столітті захисну функцію.

"Є маленька нерівноправність, тому що у Сі Цзіньпіна є Велика (китайська – ред.) стіна, а у нас немає", – пояснив Бессуднов.

Новини за темою: Зеленський просив про зустріч з Путіним в Ізраїлі, - помічник президента РФ

Варто відзначити, що Велика китайська стіна проходить північним Китаєм  протягом 8851,9 кілометра. Довжина стіни з усіма відгалуженнями становить 21 тисячу 196 кілометрів. Її товщина в основному становить близько 5-8 метрів, а висота найчастіше близько 6-7 метрів. Одна з назв стіни – "Земля драконів".

Нагадаємо, у Росії представили новий уряд.

 Loading...
Loading...
Loading...