live

Ренат Кузьмін про білборд у Києві: Молода команда "Слуги народу" шукає для нас національну ідентичність

Ренат Кузьмін

Після "Карпатського рейнджера" в Україні треба чекати "Івано-франківського ковбоя" і "Тернопільського індЄйця"

Молода, креативна і дружна команда "Слуги народу" шукає для українців національну ідентичність.

Про це написав у Фейсбук народний депутат від фракції "Опозиційна платформа – За життя" Ренат Кузьмін.

Народний депутат повідомив, що під час поїздки по Києву помітив, що над держустановами, включаючи Кабмін, красуються прапори ЄС. А вздовж центральних доріг – прапори НАТО.

А білборд "Карпатський рейнджер" Ренат Кузьмін сфотографував. Як виявилося, це реклама нового українського фільму, знятого за підтримки уряду та Міністерства культури України про дільничного інспектора.

Новини за темою: Ренат Кузьмін: "Слуги народу" проголосували за легалізацію грального бізнесу. Нічого святого

Опозиційний політик зазначив, що не здивується, якщо в наступному сезоні побачить фільм "Шериф Троєщини" і "Префект Гусятинського району".

"Друзі, якщо раптом побачите рекламу фільмів "Івано-франківський ковбой" або "Тернопільський сірий індЄЄць", не дивуйтеся – це молода, креативна і дружна команда "Слуги народу" шукає для нас національну ідентичність..." – зіронізував Ренат Кузьмін.

Новини за темою: Ренат Кузьмін: ВАКС зобов'язав НАБУ розслідувати захоплення влади в Україні представниками Обами і Порошенком

Раніше народний депутат України від фракції "Опозиційна платформа – За життя"  Ренат Кузьмін заявив, що закон про медіа покладе в Україні кінець свободі слова і демократичним перетворенням.Loading...
Loading...
Loading...