live

Разумков відтермінував перехід законодавчого процесу в електронну форму

Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

Документ передано на підпис президенту

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав Закон "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо вдосконалення електронної форми законодавчого процесу". Про це йдеться на сайті парламенту.

"21.01.2020 Закон направлено на підпис Президенту", - написано у карточці законопроєкту.

Законом пропонується з 4 лютого до 1 вересня 2020 року зробити перехідний період, протягом якого буде діяти як паперова, так і електронна форма законодавчого процесу.

Проєктом Закону запропоновано внести узгоджені зміни до Регламенту Верховної Ради України, визначивши термін "письмова форма документу" для оптимізації процедури переходу парламенту до електронного документообігу. Також пропонується запровадити еталонну базу нормативних документів в електронному вигляді, прийнятих Верховною Радою України актів та встановити гарантії вільного та безоплатного доступу громадян до такої бази.

Раніше повідомлялося, що 29 жовтня у парламентському виданні "Голос України" опубліковано законопроєкт про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо запровадження електронного документообігу, пов'язаного із законодавчим процесом. Закон набув чинності наступного дня після опублікування.

Нагадаємо, зазначений законопроєкт було зареєстровано у Верховній Раді 25 листопада. Нардепи ухвалили його в цілому 16 січня. За це проголосував 251 нардеп.Loading...
Loading...
Loading...