Призначено нового гендиректора "Укртрансгазу"

Сергій Олексієнко Фото з відкритих джерел

Ним став Сергій Олексієнко  

Новим генеральним директором "Укртрансгазу" призначений Сергій Олексієнко, який з березня 2019 року тимчасово виконував обов’язки президента товариства.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Зазначається, що оновлення стосуються заміни колегіального виконавчого органу на одноосібний орган управління. Тепер керівництво господарською діяльністю товариства буде здійснюватися генеральним директором.

"Впроваджувані нововведення є частиною процесу трансформації Групи Нафтогаз. Їх мета – підвищити ефективність, посилити персональну відповідальність та прозорість в прийнятті рішень", - йдеться у повідомленні.

Таким чином, рішенням акціонера припинено повноваження членів правління Укртрансгазу. Генеральним директором "Укртрансгазу" з 21 січня призначено Сергія Олексієнка, який з березня 2019 року тимчасово виконував обов’язки президента товариства.

Сергій Олексієнко був призначений до складу правління "Укртрансгазу" у березні 2017 року. Раніше він працював на посаді радника голови правління та уповноваженого з перспективних проєктів в НАК "Нафтогаз України". До приходу в НАК займав низку керівних позицій у компаніях, що займаються інвестиційною та банківською діяльністю.

Нагадаємо, вчора "Укртрансгаз" звернувся зі заявою до Державного бюро розслідувань та Національного антикорупційного бюро України з проханням не допустити заволодіння коштами компанії у розмірі 2,3 млрд гривень, що може призвести до зриву опалювального сезону.Loading...