Інтерес до української теми величезний, - Волошин про зустріч із членами Сенату Франції та депутатами Національних зборів

"Багато політиків прийшли до нас на зустріч незважаючи на те, що паралельно в Сенаті йде розгляд дуже важливих законопроєктів"

Зустріч з членами Сенату Франції, депутатами національних зборів і представниками дипломатичних та ділових кіл Франції показала, що у них є зацікавлення в питанні мирного діалогу для вирішення конфлікту на Донбасі.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив народний депутат, фракція "Опозиційна платформа - За життя" Олег Волошин.

Ведуча поцікавилася, як сьогодні пройшла зустріч у Сенаті Франції. У відповідь народний депутат сказав, що сьогодні був дуже насичений, але загалом дуже результативний день.

"Тому що багато політиків, сенаторів, членів Національної Асамблеї прийшли до нас на зустріч незважаючи на те, що паралельно в Сенаті і  Нижній палаті йде розгляд дуже важливих законопроєктів. Наприклад, основний організатор нашого заходу сенатор Себастіан Морано від більшості у Верхній палаті, партії "Республіканці", навіть був змушений піти раніше, бо презентував поправки до законопроєкту. Інтерес до української теми величезний. Всі, хто були, і представники "Вперед, республіко! " – це партія Макрона, партії республіканців і соціалістів, всі вони виявили зацікавлення в питанні мирного діалогу", – зазначив Волошин.

Раніше Медведчук заявляв, що конфлікт на Донбасі – це серйозна проблема, яка стосується в першу чергу, звичайно ж, України, але це проблема ще і в цілому Європи, бо цей конфлікт триває протягом п'яти років.

Нагадаємо, у листопаді у Верховній Раді України за ініціативою партії "Опозиційна платформа ‒ За життя" було створено міжфракційне депутатське об'єднання "Міжпарламентський діалог заради миру: Україна ‒ Росія ‒ Німеччина ‒ Франція". Очолив це об'єднання голова Політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя" Віктор Медведчук.

Представники "Опозиційної платформи – За життя" звернулися до президента Росії Володимира Путіна з пропозицією створити міжпарламентський формат "нормандської четвірки". Президент Росії підтримав ініціативу української сторони і доручив опрацювати це питання голові Державної Думи В'ячеславу Володіну.Loading...