live

Перезавантажимо їх разом: Арахамія розповів, з чим "Слуга народу" піде на місцеві вибори

Давид Арахамія. Фото ukr.segodnya.ua

За його словами, люди у регіонах стверджують, що в офісах партії повна невизначеність

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що партія здійснить перезавантаження влади у регіональних штабах напередодні місцевих виборів.

Про це він сказав в інтерв'ю УП.

Як зазначив Арахамія, люди докоряють партії через те, що у містах нічого не змінюється, однак, за його словами, "Слуга народу" не впливає на місцевий рівень.

"Буде перезавантаження. Нам докоряють зараз, кажуть: "У вас же вся влада, але ви нічого не робите, я ось живу й у мене в місті – ями на дорогах". А це на місцевому рівні, ми на нього майже не впливаємо зараз, окрім силового блоку", - говорить глава фракції.

Новини за темою: Арахамія проти синхронізації законодавства з ЄС: Чому при владі люди, які виправдовують наш правовий безлад?

Він додає, що поки партія не визначилася зі слоганом, але його суть буде полягати у тому, що люди чекають на радикальні зміни на місцях і саме тому вимагають перезавантаження.

Також Арахамія розповів, що наразі розробляють стратегію будівництва регіональних штабів, оскільки до "Слуги народу" входитиме багато зацікавлених сторін - депутати-мажоритарники, місцеві еліти і їх всіх потрібно або об'єднати, або навпаки розділити.

"Ми працюємо над стратегією, яким чином будемо будувати ці регіональні штаби, структуру. Бо у нас багато stakeholders: є і депутати-мажоритарники, які хочуть допомагати. Є наша партія, є місцеві еліти, які мають свої плани, і нам це все треба поєднати. Або навпаки не поєднувати", - підкреслив політик.

Арахамія переконаний, що до кінця лютого "Слуга народу" створить чітку стратегію з відповідальними особами, які будуть розгортати партійну систему по Україні.

Новини за темою: У фракції "Слуга народу" діє декілька неформальних груп, - Арахамія

Щодо того, чи готується партія до місцевих виборів на окупованих територіях, глава фракції відповів лаконічно: "Зарано про це казати".

Нагадаємо, раніше Давид Арахамія заявив, що конфлікт між Богданом і Єрмаком - це просто гучні суперечки.

Також він сказав, що з уряду Олексія Гончарука найближчим часом можуть піти ще 2-3 міністри.

Loading...