Одразу кілька парламентських фракцій внесли до Ради законопроєкти щодо регулювання зарплат у держсекторі

Засідання Верховної Ради України

КП в Україні

Законодавчі ініціативи зареєстрували нардепи фракцій "Опозиційна платформа - За життя" та "Батьківщина"

У Верховній Раді зареєстровано кілька законопроєктів, які стосуються регулювання зарплат державних підприємств, установ та інших організацій, які фінансуються з державного бюджету. Про це йдеться на сайті парламенту.

Відтак перший законопроєкт зареєстрований сьогодні, 23 січня, нардепами з фракції "Опозиційна платформа – За життя" №2795 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів у сфері державного регулювання оплати праці в публічному секторі".

Його авторами виступили Олександр Колтунович, Віктор Медведчук, Вадим Рабінович та інші.

Інший законопроєкт зареєстрований 22 січня нардепами з фракції "Батьківщина" №2798 "Про внесення змін до Закону України "Про оплату праці" щодо обмеження максимального розміру заробітної плати керівників і працівників підприємств державного сектору економіки, державних службовців і працівників установ та організацій, що фінансуються чи дотуються з бюджету"

Наразі текст цих двох документів відсутній.

Вочевидь, такі законодавчі ініціативи виникли на тлі новин про зарплати та премії чиновників Кабміну та голови "Укрпошти" Ігоря Смілянського.

Нагадаємо, раніше народний депутат від фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко подав до Верховної Ради законопроєкт, яким знижуються зарплати народних депутатів до 9 446 грн.

Loading...