Новий коронавірус на 80% схожий на той, від якого раніше у світі померло близько 1000 осіб, - Мінздоров'я

Новий коронавірус, який виявлений у Китаї Фото з відкритих джерел

Інкубаційний період триває в середньому від 2 до 12 діб, при цьому немає жодних клінічних проявів хвороби

Пневмонія, спричинена новим коронавірусом (2019-nCoV) на 80% схожий до вірусу, від якого у світі у 2002-2003 роках померли близько тисячі людей.

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, щодо ситуації з розповсюдження інфекції заявив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

За його словами, зараз відомо, що інкубаційний період, тобто період від моменту контакту до моменту появи перших симптомів хвороби в середньому від 2 до 12 діб.

Однак, як наголосив Віктор Ляшко, людина, яка перебуває в інкубаційному періоді, немає жодних клінічних проявів хвороби. І це проблема, оскільки саме в цей період треба реагувати на цей коронавірус.

Новини за темою: Науковці визначили тварину, яка могла спричинити спалах коронавірусу в Китаї

Також, каже заступник міністра охорони здоров’я, насторожує те, що за даними іспанських колег 80% геному вірусу відповідає тому ж геному, який був в атипової пневмонії.

"Це такий самий коронавірус, який призвів до спалаху захворюваності у 2002-2003 роках, тоді постраждало 8 тис осіб в цілому світі і з них 10% був показник летальності", – зазначив Віктор Ляшко.

Новини за темою: Коронавірус у Китаї: Кількість інфікованих перевищила 570 осіб

Він також додав, що в Україні тоді не було зареєстровано жодного випадку захворюваності на нього.

Нагадаємо, китайські медики заявили, що знайшли спосіб лікування важких форм пневмонії, спричиненої новим коронавірусом (2019-nCoV).

Новини за темою: Спалах коронавірусу у Китаї: Посольство України дало рекомендації щодо поїздки до країни

 

Loading...