Deutsche Bahn збирається не тільки консультувати, але і управляти УЗ: Нові подробиці майбутнього співробітництва

www.uz.gov.ua

Раніше іноземна компанія заявляла, що буде лише консультувати українське підприємство

Німецька компанія Deutsche Bahn (DB), яка раніше планувала консультувати "Укрзалізницю", обговорює можливість своєї участі у питаннях "оперативного управління" українським державним підприємством. Про це повідомляє Центр транспортних стратегій з посиланням на офіційну заяву DB.
 
"Обговорюються деталі майбутньої співпраці, включаючи участь у питаннях оперативного управління", - йдеться у заяві німецької компанії.
 
Окрім цього, зазначається, що інженерно-консалтингова компанія Deutsche Bahn буде консультувати та підтримувати "Укрзалізницю" щодо управління та з технічних питань.
 
Зокрема, наразі тривають обговорення щодо подробиць цього співробітництва. Проте на початку лютого 2020 року DB та представники українського уряду запланували підписання "Угоди про стратегічне партнерство", де будуть погоджені деталі цієї співпраці.
 
Нагадаємо, сьогодні, 23 січня, прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що Україна хоче віддати "Укрзалізницю" в управління Deutsche Bahn на 10-річний термін.
 
Після чого німецька залізнична компания DB офіційно спростувала заяву прем'єр-міністра України Олексія Гончарука про передачу їм в управління українського підприємства на 10 років.
Loading...