Не думаю, що Зеленський сам вирішив не брати участь у форумі пам'яті жертв Голокосту, – Рабінович

Народний депутат Вадим Рабінович "Опозиційна платформа - За життя"

"Думаю, що хтось з розумним виглядом пояснив, як це правильно"

"Геніальний" план не брати участь у Всесвітньому форумі жертв Голокосту підказав Володимиру Зеленському хтось із оточення експрезидента Петра Порошенка.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович.

За словами Рабіновича, у президента Володимира Зеленського не такий великий міжнародний досвід, аби самому вирішувати не брати участь у Всесвітньому форумі жертв Голокосту.

"Щодо Зеленського. До мене підійшли російські журналісти з єдиним питанням, що відбулося? Я не знаю, що відбулося. Я думаю, що це дуже невдала порада одного з радників президента. Думаю, що хтось з розумним виглядом пояснив, як це правильно, але це було невірно. Важливо, щоб Україна звучала в обличчі лідерів світу. Розумієте, ми повинні сидіти поряд з провідними державами, а ми цього не робимо, і це погано", – вважає Рабінович.  

Ведучий поцікавився, чи він має на увазі когось конкретного з радників Зеленського. У відповідь народний депутат сказав, що він думає, що черговий "геніальний" план підказав йому хтось з порошенківської групи "соросят".

"Мене просто ображає, що про нас і нашого президента знову говорять негативно.  Хочеться позитиву для нашої держави", – зазначив політик.

Ведуча поцікавилася, чи багато людей хотіли опинитися на форумі жертв Голокосту. У відповідь він сказав, що не бачив таких людей, які не могли потрапити на форум.

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський під час робочого візиту в Ізраїль відвідав Стіну Плачу, де долучився до молитви за мир в Україні.

Президент України Володимир Зеленський після прибуття в Ізраїль повідомив, що не буде присутній на форумі в Єрусалимі пам'яті жертв Голокосту, а поступиться своїм місцем і місцями, які призначені для української делегації тим, хто вижили під час Голокосту, для яких не вистачило місць.

У відповідь в "Яд ва-Шем" заявили, що їм незрозуміле рішення президента, і вони шкодують, що він зробив такий крок на заході під назвою "Пам'ятаємо Голокост, боремося з антисемітизмом".

Loading...