Медведчук в Парижі: Конфлікт на Донбасі є проблемою не тільки України, а й Європи

Голова політради партії Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

"Конфлікт приніс багато втрат для людей і для держави"

Збройний конфлікт на Донбасі є в першу чергу українською проблемою, але в цілому стосується і Європи.

Про це на зустрічі з членами Сенату Франції від ключових партій, депутатами національних Зборів, представниками дипломатичних та ділових кіл Франції в Парижі, яку транслювали в ефірі на телеканалі ZIK, заявив голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук.

"Ми є представниками опозиційної партії, другою за розміром фракцією в українському парламенті. Ми давно і впевнено відстоюємо ідеї, пов'язані з мирним врегулюванням конфлікту на Донбасі. Наша партія запропонувала мирний план, заснований на Мінських угодах. Він полягає в тому, що ті роки, фактично, більше п'яти років, процес встановлення миру в Україні не призвів до відчутних результатів", - зазначив Медведчук.

Він подякував учасникам презентації за їх присутність і активне обговорення ситуації в Україні.

"Ця серйозна проблема, яка, звичайно ж, стосується в першу чергу України. Але це і проблема в цілому Європи, оскільки цей конфлікт триває більше п'яти років і є найбільш затяжним після Другої світової війни. Він приніс багато втрат для людей і для держави", - додав політик.

Нагадаємо, раніше голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук заявив в ексклюзивному інтерв’ю в ефірі телеканалу ZIK, що у Зеленського немає політичної волі для реалізації Мінських угод і "формули Штайнмаєра".

До слова, представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи із врегулювання конфлікту на Донбасі в Мінську Олексій Резніков заявив, що Мінські угоди повинні бути переглянуті в частині черговості контролю над кордоном і проведення виборів на Донбасі.

Loading...