Медведчук: У сенаторів та депутатів було багато питань до нас щодо питання миру і вони зацікавлені допомагати Україні

Голова політради партії Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

"У реалізації ініціативи, яка була зафіксована у парламенті України готові брати участь 40 сенаторів і 26 депутатів Національних Зборів Франції"

Голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук заявив, що під час сьогоднішньої зустрічі у членів Сенату Франції від ключових партій, депутатів національних Зборів та представників дипломатичних і ділових кіл Франції було багато питань до нього щодо питання миру на Донбасі і вони зацікавлені допомагати Україні.

Про це депутат сказав під час брифінгу у Парижі, який транслювали в ефірі на телеканалі ZIK,.

 

"Ми вже знаємо, що в реалізації ініціативи, яка була зафіксована у парламенті України про створення  міжфракційного парламентського об’єднання "Міжпарламентський діалог заради миру: Україна ‒ Росія ‒ Німеччина ‒ Франція" підтримують і готові брати участь 40 сенаторів і 26 депутатів Національних Зборів", – зазначив політик.

За його словами, це все говорить про те, що презентація, яка сьогодні відбулася і та дискусія, яка тривала протягом трьох годин, задовольнила всіх.

"Все сприймалося з великою цікавістю. Було дуже багато запитань до мене і пана Волошина відносно нашого мирного плану, який ми презентували у Сенаті і відносно того, що ми думаємо про те ситуацію, яка склалася після зустрічі у "нормандському форматі" в Парижі 9 грудня, і що думає влада, і які наші оцінки та прогнози відносно реалізації Мінських домовленостей і встановлення миру у державі. Інтерес великий – це радує та надихає. Ми вважаємо, що та ініціатива, яка зареєстрована у Верховній Раді України про створення міжфракційного парламентського об’єднання, має право на існування і ці ідеї користуються цікавістю", – констатував Віктор Медведчук.

Нагадаємо, у листопаді у Верховній Раді України за ініціативою партії "Опозиційна платформа ‒ За життя" було створено міжфракційне депутатське об’єднання "Міжпарламентський діалог заради миру: Україна ‒ Росія ‒ Німеччина ‒ Франція". Очолив це об’єднання голова Політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя" Віктор Медведчук.

Представники "Опозиційної платформи – За життя" звернулися до президента Росії Володимира Путіна з пропозицією створити міжпарламентський формат "нормандської четвірки". Президент Росії підтримав ініціативу української сторони і доручив опрацювати це питання голові Державної Думи В'ячеславу Володіну.Loading...