Медведчук: Позитивних кроків щодо імплементації "формули Штайнмаєра" в законодавство не досягнуто

Народний депутат Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Позитивних кроків щодо імплементації "формули Штайнмаєра" в українське законодавство не досягнуто. Про це заявив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук на брифінгу після презентації "Парламентського виміру "нормандського формату" членам Сенату Франції, депутатам національних зборів і представникам дипломатичних та ділових кіл Франції.

"І, до речі, режим припинення вогню, який було записано в паризькому комюніке і з яким погодилися глави держав "нормандської четвірки", не реалізовано, тому що обстріли тривають, вони тривають з обох сторін. І, на жаль, тут позитивних кроків не досягнуто. Як, утім, не досягнуто позитивних кроків щодо імплементації "формули Штайнмаєра" в законодавство, яке, зокрема, регулює особливий статус неконтрольованих територій", – зазначив політик.

Він підкреслив, що це можна було зробити ще в грудні, коли "Опозиційна платформа – За життя" внесла законопроєкт про імплементацію "формули Штайнмаєра" в закон про особливий статус.

"Тому що це можна було зробити в грудні, коли ми запропонували і внесли законопроект про імплементацію "формули Штайнмаєра" в закон про особливий статус, але цей законопроект не розглядали, а розглянули той, який був, продовжили його на один рік, і на цьому все завершилося. Тому якщо говорити про те, про що домовилися в Парижі 9 грудня, то крім обміну, на жаль, більше жодних кроків, спрямованих на реалізацію досягнутих угод, не було", – додав Медведчук.

Раніше Медведчук заявляв, що партія "Опозиційна платформа – За життя" для створення мирного плану взяла досвід європейських країн, який може допомогти в питанні встановлення миру на Донбасі.Loading...