Медведчук: Міжпарламентський діалог треба продовжувати для того, щоб надати допомогу главам держав "нормандської четвірки" і наблизити мир в Україні

Голова Політради "Опозиційної платформи - За життя", народний депутат Віктор Медведчук

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Дискусія, яка тривала протягом трьох годин, дійсно задовольнила всіх, і все сприймалося з величезним інтересом

Міжпарламентський діалог потрібно продовжувати, щоб надати допомогу главам держав "нормандської четвірки" і наблизити мир в Україні.

Про це голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук заявив на брифінгу після презентації "Парламентського виміру "нормандського формату" членам Сенату Франції, депутатам національних зборів і представникам дипломатичних та ділових кіл Франції.

"Ми вже сьогодні знаємо про те, що в реалізації ініціативи, яка була зафіксована в парламенті України про створення міжфракційного депутатського об'єднання "Парламентський діалог заради миру Україна - Росія - Франція - Німеччина", підтримують і готові в цьому брати участь близько 40, 40 осіб сенаторів і 26 депутатів Національних зборів Франції", – сказав він.

На думку політика, це вже свідчить про те, що презентація, яка сьогодні відбулася, і та дискусія, яка тривала протягом трьох годин, дійсно задовольнила всіх, і все сприймалося з величезним інтересом.

"Було дуже багато запитань і до мене, і до пана Волошина щодо і нашого мирного плану, який ми презентували тут, у Сенаті Франції, і щодо того, що ми думаємо з тієї ситуації, яка склалася після паризької зустрічі "нормандського формату" 9 грудня минулого року, і що думає влада, і які наші оцінки, прогнози з приводу реалізації мінських угод і встановлення миру в країні. Величезний інтерес, і це, безумовно, тішить і надихає. І ми вважаємо, що та ініціатива, яка була зареєстрована у Верховній Раді, створення міжфракційного депутатського об'єднання, має право на існування, і ці ідеї користуються інтересом. Так було і на зустрічі з головою Державної Думи в Москві (а ми плануємо зустріч із депутатами Держдуми). І я думаю, і дуже хочеться вірити, що такі самі відгуки та позитивні оцінки нашої ідеї та реалізації, а також необхідності встановлення миру будуть, у тому числі, в Берліні, коли ми зустрічатимемося з депутатами Бундестагу", – сказав Медведчук.

За його словами, таку зустріч планують наступного тижня.

"Ми додатково повідомимо вам. І я думаю, що подібна зустріч, звичайно, матиме місце продовження тих ідей і тих коментарів, які були сьогодні. Ми будемо далі продовжувати питання… міжпарламентського виміру "нормандського формату", тому що цю ідею от сьогодні зустріли фактично на "ура" представники і сенату, і національних зборів. І вважають, що цей діалог треба продовжувати для того, щоб надати допомогу главам держав "нормандської четвірки" і наблизити мир в Україні", – зазначив Медведчук.

Нагадаємо, раніше голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук заявляв, що збройний конфлікт на Донбасі є в першу чергу українською проблемою, але в цілому стосується і Європи.Loading...