Країна перетворюється на рабську, – Качний про корупцію і зарплати чиновників

народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа – За життя" Олександр Качний Скріншот ZIK

"Приймається закон про працю, який дасть ще додатковий поштовх для того, щоб люди, які трудяться в цій країні, їхали на заробітки в інші країни"

Вже пройшло достатньо часу для того, щоб нова влада починала відповідати за свої дії. Адже, щоб навести порядок в країні, особливо в напрямку корупції, багато часу не треба.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK висловив народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа – За життя" Олександр Качний.

 

"Сьогодні весь силовий сектор повністю підпорядкований президенту України, розставлені люди, які близькі до нього і є практично близькими йому соратниками. Тому тут навести лад не дуже важко", – зазначив політик.

Олександр Качний зауважив, що за даними ООН і Європейської комісії в Україні сьогодні близько 65-70% економіки знаходиться в тіні. Тобто для того, щоб підвищити наповнення бюджету, треба просто перекрити корупційні схеми, які знаходяться в основну на митниці та податковій інспекції. 

"Тобто у нас сьогодні є чим займатися тим органам, які ми з вами призначили. Тобто це десь приблизно 1 млрд 200-1 млрд 300 тисяч гривень ми витрачаємо в рік на утримання таких організацій, як САП, НАБУ, ГПУ. Тому ми повинні запитувати у цих органів про їх роботу... Ми забули вже про "Укроборонпром", про Гладковських, ми забули про ті проблеми, які у нас є на митниці", – сказав Качний.

Також, за його словами, "Опозиційна платформа – За життя" подала цілий ряд законопроєктів, які не дають можливості цим схемам працювати. Але, на жаль, "Слуги народу" навіть не ставлять їх на голосування.

"Вичерпний дав коментар Віктор Медведчук щодо нашого законопроєкту, який обмежує заробітні плати, які сьогодні намалювали чиновники, в той час, коли врізаються, не просто не збільшуються, заробітні плати бюджетним і іншим працівникам в нашій країні, а ще забираються всі надбавки і соціальні виплати. Країна перетворюється на рабську країну. Приймається закон про працю, який дасть ще додатковий поштовх для того, щоб люди, які трудяться в цій країні, їхали на заробітки в інші країни", – прокоментував Качний.

Нагадаємо, що "Опозиційна платформа ‒ За життя" внесла до парламенту законопроєкт, який обмежить надприбутки чиновників. Максимально допустимий розмір виплат не повинен перевищувати десяти мінімальних зарплат.

Раніше голова політради партії "Опозиційна платформа –  За життя", народний депутат України Віктор Медведчук заявив, що уряд Олексія Гончарука треба відправити у відставку, бо він не виконує програму, яка була затверджена Верховною Радою.Loading...