live

Коронавірус у Китаї: ВООЗ наразі не рекомендує забороняти переміщення товарів та людей між кордонами

EPA-EFE

Для медичних працівників і пересічного населення ВООЗ надає рекомендації щодо поширення коронавірусу

Голова представництва ВООЗ в Україні Ярно Хабіхт під час брифінгу Міністерства охорони здоров'я щодо розповсюдження коронавірусної інфекції, заявив, що ВООЗ наразі не рекомендує забороняти переміщення товарів та людей між кордонами.

Трансляцію вів телеканал ZIK.

"Наразі ВООЗ не рекомендує ніяких заборон для переміщення товарів або людей між кордонами і для міжнародної торгівлі", - заявив Ярно Хабіхт.

Він також порекомендував громадянам вживати профілактичні заходи.

"Для громадян бюро ВООЗ може порекомендувати мити руки, консультуватися у свого лікаря у випадку того, якщо ви погано себе почуваєте. І у випадку, якщо у вас були контакти з людьми, із тих регіонів, які були зачеплені спалахами, бюро також рекомендує зв'язатися з вашим лікарем. Бюро також рекомендує не вживати термічно необроблені продукти. І як було сказано, ВООЗ надає рекомендації, як на глобальному рівні, також в Україні, для медичних працівників і для пересічного населення", - прокоментував Голова представництва ВООЗ в Україні.

Новини за темою: Новий коронавірус на 80% схожий на той, від якого раніше у світі померло близько 1000 осіб, - Мінздоров'я

Нагадаємо, раніше китайські медики заявили, що знайшли спосіб лікування важких форм пневмонії, спричиненої новим коронавірусом (2019-nCoV). Лікарі підключили важкохворого пацієнта до апарату підтримки життєдіяльності, що тимчасово замінює роботу серця та легенів для того, щоб легені, які можуть бути заповнені рідиною, змогли розслабитися і відновитися. 

Науковці визначили тварину, яка могла спричинити спалах коронавірусу в Китаї. Вчені припускають, що джерелом нового вірусу, який викликав епідемію пневмонії, можуть бути змії.Loading...
Loading...
Loading...