live

Коронавірус у Китаї: Медики знайшли спосіб успішного лікування захворювання

Медики застосовують процедуру, що називається оксигенація екстракорпоральної мембрани

Медпрацівники лікарні, де перебувають інфіковані коронавірусом CNA

Китайські медики заявили, що знайшли спосіб лікування важких форм пневмонії, спричиненої новим коронавірусом (2019-nCoV). Про це повідомляє Daily Mail.

Згідно з повідомленням, китайські лікарі кажуть, що використання апарату життєзабезпечення для заміни діяльності легень пацієнта, може врятувати тих, хто помирає від нового вірусу, який з'явився в країні.

Медики в лікарні  м. Ухань підключили важкохворого пацієнта до апарату підтримки життєдіяльності, що тимчасово замінює роботу серця та легенів для того, щоб легені, які можуть бути заповнені рідиною, змогли розслабитися і відновитися. 

Як зазначається, немає жодного відомого лікування для хвороби, яка зазвичай є легкою, але може призвести до смертельних випадків пневмонії.  У деяких випадках, зокрема йдеться про літніх людей та людей із тривалими захворюваннями, необхідно застосовувати інтенсивну терапію. Пацієнтів, що одужують природним шляхом, тимчасово ізолюють.

"Цей новий коронавірус пошкоджує легені пацієнта і перетворює їх у "вірусні легені". У пацієнтів із важким станом легені серйозно пошкоджені, що впливає на нормальну роботу органів. Ми застосували методи поставлення штучного апарату легенів поза тілом пацієнта, щоб замінити функцію  легенів, дозволяючи їхнім легеням отримати достатнє лікування та відпочивати", - сказав директор однієї із лікарень в Ухані лікар Сяацзян.

Нагадаємо, китайські органи охорони здоров'я заявили, що у 25-ти провінціях країни станом на кінець середи було зареєстровано 571 підтверджений випадок пневмонії, спричиненої новим коронавірусом (2019-nCoV).

Також відомо, що від важкої форми пневмонії померли 17 пацієнтів, які проживали в центральній провінції Китаю Хубей. Смертельні випадки захворювання було зафіксовано у людей віком від 48 до 89 років. 

 

Loading...