"Хоче нахабно ділити бюджет": Слугу народу спіймали за скандальною перепискою у Раді

Фото з відкритих джерел

У мережі опублікували фотографію листування нардепа Павла Павлиша із заступником міністра охорони здоров'я Андрієм Семиволосом

У мережі з'явилися фото листування народного депутата України від партії "Слуга народу" Павла Павлиша та заступника міністра охорони здоров'я України Андрія Семиволоса. Фото листування опублікувала "Відкрита Україна".

У листуванні Семиволос зазначає, що якийсь "Міша", а єдиний нардеп в профільному комітеті це глава Комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги і медичного страхування Михайло Радуцький, має намір "в нахабну ділити бюджет".

Открытая Украина

Повна стенограма переписки виглядає так:

Павлиш: Привіт, як справи?

Семиволос: Так собі

Павлиш: А що сталося?

Семиволос: Міша за * бав до гикавки, хоче в нахабну бюджет ділити, дає безглузді команди

Павлиш: Так не виконуй, включай дурня

Семиволос: Якщо хочу всидіти в кріслі, то потрібно виконувати, тут можна добре прибарахлитися, онукам вистачить, але по деяких його моментах поклав в ящик, сказав типу віддав в департамент)) він мені за них наярює, кажу роблю))

Павлиш: зрозуміло, тримайся. Може на вихідних підемо з М ***, вони хороші.

Нагадаємо, нардеп від "Слуги народу", глава комітету з міжнародних справ Ради Богдан Яременко потрапив в скандал. Журналісти зняли його листування в Раді про те, як він домовлявся про секс з дівчиною за 100 доларів на годину.

Яременко спочатку заявляв, що свідомо засвітив цю переписку і вона, насправді нібито "не справжня".

Проте згодом він видалив цей пост і написав новий – з каяттям за скоєне із вибаченнями перед дітьми, дружиною, фракцією і президентом.Loading...